Álláshirdetés

susucover

Érdekel a mese és játékpiac? Szívesen részt vennél a Süsü brandjének és merchandising megjelenésének erősítésében? Rugalmas, otthonról végezhető kiegészítő munkát keresel mely akár komoly állássá is alakulhat 1-2 éven belül? Jelentkezz!

Lévai Balázs vagyok, már több, mint 10 éve kezelem a Süsü szerzői jogait. Most szeretnék a következő szintre lépni. A cél elérni a Disney vagy a Kisvakond merchandise szinvonalát termékkínálatban/elérésben a magyar piacon. Ehhez viszont segítségre van szükségem, ha magadra ismertél a kiírásban, jelentkezz a lenti elérhetőségen!

Ami feltétlenül szükséges ahhoz, hogy együtt tudjunk dolgozni:

  • mesék, játékpiac iránti érdeklődés,
  • üzletfejlesztési és marketing/branding/sales tapasztalat,
  • nagyfokú önállóság,
  • kiváló tárgyalási készség.

Amit a fentieken túl nagyra értékelek:

  • merchandising területen szerzett tapasztalat,
  • honlapszerkesztői alapok (Joomla! vagy WordPress),
  • grafikai, képszerkesztő alapok (pl. Photoshop, Illustrator, stb.).

Feladatok:

  • meglévő partnerekkel való kapcsolattartás,
  • új üzleti lehetőségek, partnerek felkutatása,
  • szerződések előkészítése, letárgyalása,
  • kommunikációs csatornák kezelése (FB, web, instagram, stb.),
  • honlap, webshop létrehozásának projektmenedzsmentje,
  • piackutatás.

A pozícióval kapcsolatos egyéb részletek:

  • alapvetően otthonról végezhető munka (telefon, e-mail),
  • flexibilis, projekt alapú munka, kezdetben heti akár csak 5-10 órában, ami 1-2 év alatt az eredményektől függően akár teljes állássá is alakulhat,
  • díjazás megegyezés szerint, kezdetben projekt/idő alapon, később akár részesedésért, számlaképesség előnyt jelent,
  • kezdés bármikor.

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a lehetőség:

  • küldd el önéletrajzodat, valamint egy rövid motivációs levelet (melyben azt is megírod kitől hallottál a lehetőségről)
  • az info.levaisandor@gmail.com-ra!